100 років Роменському коледжу СНАУ: за цей час заклад випустив більше 20 тисяч кваліфікованих спеціалістів + ФОТО

Громада, Дата, Освіта 17:02, 1.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

На святкування 100- річчя Роменського фахового коледжу СНАУ зійшлося і з’їхалося багато люду. Це і випускники різних років, і педагогічний колектив, і представники влади, і студенти, які зараз опановують професії аграрного напрямку.

На захід завітали почесні гості з області: ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика, т.в. обовязки декана кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Олександр Соларьов, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова. Також вітання від народного депутата України Максима Гузенка передав його помічник Владислав Костенко та вручив подяку директору закладу Олегу Шевченку.

Прийшли привітати заклад і представники місцевої влади: голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко, голова Роменської районної ради Іван Яременко, голова Роменської міської ради Олег Стогній, депутат Сумської обласної ради, випускник та нинішній партнер коледжу Дмитро Кірюхін, випускник, відомий аграрій недригайлівського краю, депутат Сумської обласної ради Петро Постіл та депутати районної та міської ради. Словом, гостей було стільки, що ніде яблуку впасти. Відповідно – було сказано сотні гарних слів на адресу закладу, педколективу та тих людей, які за ці 100 років зробили Роменський СНАУ флагманом серед закладів передвищої освіти області.

Володимир Ладика наголосив, що приємно бачити сьогодні на порозі коледжу випускників, які зараз вже трудяться на аграрній ниві. Подякував всім причетним до успіху цього закладу і наголосив, що й Сумський СНАУ буде завжди підтримувати свого «молодшого брата» в Ромнах, що допомагатиме і надалі готувати потужних спеціалістів сучасності.

Також він вручив сертифікат на встановлення системи відеонагляду в Роменському фаховому коледжі. Не з пустими руками прийшли і партнери закладу – від МХП «Урожайна країна» коледж отримав сертифікат на обладнання для лабораторії.

Гості нагороджували грамотами і подяками педагогічний колектив закладу нинішнього складу. Також відзначили і людей, які у різні роки вносили свою лепту у розбудову аграрного коледжу в Ромнах.

Денис Ващенко сказав, що Роменщині надзвичайно пощастило мати такий освітній заклад, який за цей час випустив більше 20 тисяч спеціалістів.

«Цей заклад – це гордість району. В його розвиток кожен з вас вкладав свою душу і бажання розвиватися разом з ним. Вдячний диектору коледжу, який зібрав сильну команду педагогів та крокує в ногу зі студентами. Дякую і Володимиру Ладиці – ректору СНАУ, який постійно допомагає розвиватися нашому роменському коледжу», – сказав він.

Олег Стогній зазначив, що сам отримав тут дві освіти. Тому на особистому досвіді знає, які тут професійні педагоги та керівництво.

Майже у кожному виступі звучало, що Роменський фаховий коледж СНАУ – це лідер серед закладів передвищої освіти Сумщини, що саме тут готують спеціалістів, які працюють в агарному та економічному секторі країни, що від таких закладів залежить навіть те, як у подальшому розвиватиметься вся держава.

Під час урочистостей функціонувала виставка сучасної техніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору