15 років тому у Пустовійтівці презентували першу в нашій державі музейну експозицію, присвячену Петру Калнишевському + ФОТО

Дата, Культура 17:16, 15.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Покрову Музей Петра Калнишевського, відділ Державного історико-культурного заповідника «Посулля» відсвяткував своє 15-річчя.

Саме цього дня 2006 року було презентовано першу в нашій державі музейну експозицію, присвячену Петру Калнишевському, обладнану в Пустовійтівському сільському будинку культури, – пише Державний історико-культурний заповідник «Посулля».

Новостворений музей отримав благословення від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України, а тодішній Президент України Віктор Ющенко урочисто відкрив музей і зробив перший запис до Книги почесних відвідувачів музею.

Зараз у чотирьох залах музею експонуються рідкісні та цінні матеріали з історії Калнишевого краю від доісторичних, первісних, скіфських, слов’янських часів до сьгодення.

Завжди людно в його стінах. За п’ятнадцять років музей відвідало майже сто п’ятьдесят тисяч відвідувачів.

Музей Петра Калнишевського здійснює благородну і водночас відповідальну місію, спрямовану на дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань нашого народу-козацької доби, його історико-культурних реліквій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору