У Недригайлівській лікарні відкрили оновлений поверх
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні у КНП «Недригайлівська лікарня» — відкрили оновлений поверх.
«Тут — не просто стіни, нові кабінети чи обладнання. Тут — турбота, комфорт і гідні умови для тих, хто потребує допомоги. І водночас — належні умови для тих, хто цю допомогу щодня надає: наших лікарів, медсестер, усього персоналу», — зазначили у КНП «Недригайлівська лікарня».
Колектив медзакладу висловлює вдячність усім, хто долучився до реалізації проєкту — від будівельників до благодійників GIZ Ukraine за фінансуванням Європейського Союзу, від керівництва до кожного працівника, який вкладав частинку себе в цю справу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: