18 “Шахедів” ліквідували у небі над Сумщиною

Армія, Війна 12:46, 4.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Росіяни продовжують масово використовувати  безпілотники в повітряному просторі України.

Як повідомила Сумська обласна військова адміністрація, сьогодні в небі над областю наші зенітники знищили 18 “Шахедів”.

Станом на 9:00 4 січня Повітряні Сили підтвердили збиття 34 безпілотників по всій Україні. Усього протягом доби ворог атакував 81 БпЛА, 47 з яких були локаційно врачені.

Проте ПС України зазначають, що збиті літальні апарати завдали шкоди на Чернігівщині та Сумщині, зокрема пошкоджено приватні будинки.

 

З початку року, за ці чотири дні, Протиповітряна оборона Сумщини ліквідувала 35 ворожих безпілотників – звітує Сумська ОВА.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору