З наступного тижня школярі Роменської громади навчатимуться дистанційно

Влада, Діти, Освіта 11:54, 12.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, після завершення канікул, закладам середньої, професійно-технічної та вищої освіти – за можливості, необхідно організувати навчання з використанням технологій дистанційного навчання або використання їх елементів (за погодженням з військово-цивільною адміністрацією).

Згідно законодавства України керівник закладу освіти вправі самостійно прийняти рішення щодо організації освітнього процесу у підпорядкованому йому закладі, оцінивши стан воєнної ситуації у конкретній місцевості.

За інформацією керівників органів управління освітою Роменського району, майже всі заклади освіти відновлюють освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання, зокрема: 10.03.2022 – відновлено навчання у закладах освіти Синівської сільської ради, 11.03.2022 – Липоводолинської селищної ради, з 14.03.2022 – Роменської міської, Недригайлівської селищної, Андріяшівської, Вільшанської, Коровинської сільських рад, повідомляє Роменська районна адміністрація.

У закладах освіти Хмелівської сільської ради канікули продовжено до 18.03.2022.

Учні, з числа внутрішньо переміщених осіб, можуть тимчасово відвідувати (за заявою одного з батьків) заклади загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування.

Також для школярів з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб, які внаслідок агресії Російської Федерації евакуйовані з місця постійного проживання, навчання може бути організовано за заявою одного з батьків за індивідуальною формою: екстернатною, сімейною (домашньою).

Крім того, Міністерство освіти і науки України рекомендує використовувати для навчання наявні електронні ресурси, насамперед Всеукраїнську школу онлайн, регіональні платформи, ресурси закладів освіти
Дитячим садочкам рекомендовано тимчасово призупинити освітній процес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору