40 дітей з Роменської громади оздоровилися у санаторії на Закарпатті

Діти, Дозвілля 22:48, 19.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Днями 40 школярів із Роменської громади повернулися з двотижневого оздоровлення у Закарпатському обласному дитячому санаторії «Малятко».

Як повідомив голова Роменської міської ради Олег Стогній, поїздка відбулася за підтримки начальника Сумської обласної військової адміністрації Олега Григорова, голови Сумської обласної ради Олексія Романька, Володимира Балицького та виконавчого комітету Роменської міської ради.

Під час відпочинку діти оздоровлювалися, брали участь у спортивних змаганнях, творчих конкурсах і майстер-класах, а також відвідали екскурсії Закарпаттям та прогулялися верхи на конях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору