«43 миттєвості війни»: У Сумах презентували світлини звільненої області

Мистецтво 10:00, 21.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

У МЦ «Романтика» відкрили виставку фотографій звільненої від російських окупантів Сумщини.

Про це повідомляє Сумська міська рада.

В експозиції представлені 43 кадри, зроблені відразу після вигнання військ агресора.

Авторами світлин є два фотографи сумської студії «Мальва» Світлана Смирнова і Ольга Вовк. Жінки згадують, що збирали фотоматеріали попри страх і ризик для свого життя.

«Ми не змогли стояти осторонь цих подій, взяли камеру і вдвох поїхали на власному авто робити фотографії. Їхали іноді під обстрілами і часто чули вибухи», — говорить Світлана Смирнова.

Підтримувала фотографів єдина ідея — залишити на згадку сумчанам реальні світлини про все, що відбувалося на Сумщині у перші дні повномасштабної війни.

«Історія дуже часто переписувалася, і ми хочемо цими світлинами показати нашим дітям, що і коли насправді відбувалося, — зазначила Ольга Вовк. — Ми хочемо донести майбутнім поколінням правду про справжню ціну нашої свободи, хочемо, щоб вони знали, хто наші герої і що таке «руський мір».

За словами авторів виставки, три світлини з експозиції будуть продані на Інтернет-аукціоні, кошти з якого підуть на підтримку Збройних Сил України.

На відкритті виставки було також презентовано календар із захисниками нашої області, виданий до річниці повномасштабної війни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору