«Альянс» знову переміг краматорчан у Сумах

Спорт 15:09, 25.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

23 серпня в Сумах на «Ювілейному» відбувся матч 5-го туру чемпіонату України з футболу в першій лізі між липоводолинським «Альянсом» і ФК «Краматорськ», – пише Sportclub.

З самого початку була рівна гра з обопільними атаками, але без особливих моментів. На 16-й хвилині господарям вдалася відмінна атака: м’яч на правому фланзі отримав Руслан Пісний, але його збив захисник. М’яч відскочив до Миколи Агапова, який навісив з флангу в штрафний майданчик, де розібрався Валерій Рогозінський, відправивши головою м’яч повз воротаря – 1:0.

Далі були моменти біля воріт обох команд, але голів в першому таймі більше не було.

Другий тайм почався нудно, поки на 57-й хвилині арбітр не видалила після двох жовтих карток гравця гостей Дениса Підручного. Пішли заміни, гра стала свіжіше, почалися моменти біля воріт гостей.

Рахунок міг бути великим, але для перемоги вистачило і одного гола.

«Альянс» з 7 очками і матчем в запасі піднявся на 6-е місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.