Андрій Деркач: Говорити про свято недоречно і безглуздо

Суспільство 11:41, 28.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Народний депутат кількох скликань, лідер політичної партії “НАШ КРАЙ” Андрій Деркач у своєму телеграм-каналі підвів невтішні підсумки 25 річчя Конституції України:

Зокрема він зазначив:

Конституція-це не просто юридичний документ, це паспорт суверенної незалежної держави, який перетворює населення в громадян, а територію в державу!

Ось уже 25 років ми спостерігаємо як кожна наступна влада дивиться на постулати Конституції таким чином, як їй вигідно. Але ж вони повиннi бути висіченi на камені!

З кожним роком конституційні права і свободи громадянина України звужуються. Втрачається сенс Конституції, а Україна втрачає статус незалежної держави. Намісники транснаціональних корпорацій вирішують за українців, що для них важливо і краще!

В Україні закриваються опозиційні ЗМІ, постійної атаці піддається Українська Православна Церква, парамiлiтарні воєнізовані угруповання силою нав’язують правильний патріотизм.К

Коли сьогодні чинна влада вивела країну з правового поля, говорити про свято недоречно і безглуздо. Тому і вітати не стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору