Андрій Деркач: «Влада має першочергово забезпечити теплом соціальні об’єкти»

Влада, ЖКГ, Тарифи 17:25, 9.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Народний депутат, лідер партії «НАШ КРАЙ» Андрій Деркач спільно зі своїм колегою Сергієм Шаховим підготували законопроект згідно з яким, в першу чергу, теплопостачанням мають забезпечуватися соціальні об’єкти. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі (https://t.me/andrii_derkach).

«На трьох державних ТЕС знаходиться сумарно 123,2 тисячі тон при мінімально допустимих 227,6 тис. тон. Фактичний запас вугілля не досягає мінімального необхідного рівня на жодній із державних ТЕС», – зазначає в повідомленні Андрій Деркач.

Тож, у такій ситуації, народні обранці ініціювали внесення правок до Закону України «Про теплопостачання» (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=73376).

Відповідно до законопроекту, у разі запровадження обмежень теплопостачання, першочергове постачання теплової енергії забезпечується для потреб установ охорони здоров’я, освіти, дошкільних установ, об’єктів житлово-комунального господарства та населення.

«Якщо влада вкотре не здатна підготувати країну до зими, то, як мінімум, має налагодити безперебійне теплопостачання соціальних об’єктів», – підсумовує Андрій Деркач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору