Ансамбль «Енергія» з Ромен здобув Гран-прі та низку нагород на фестивалі «Victory Star» у Києві
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями юні учасники зразкового аматорського ансамблю танцю «Енергія» Роменського міського Будинку культури (керівник Людмила ЯРЕМЕНКО) взяли участь у фестивалі «Victory Star» Art Zirka Fest, що проходив у столиці України.
Тож вітаємо учасників ансамблю з чудовими результатами:
– ГРАН-ПРІ – танцювальна композиція «Лямур де Парі», Камілла МАТЮХА з соло «Бачу завтра» та Єва ГУСЕЙНОВА з соло «Космос під шкірою»;
– І місця – танцювальна композиція «Магія сну», Єлізавєта МАЗУР з соло «Люди» та Вероніка БЕЗРУЧКО з соло «Леді із Нью Йорка»;
– ІІ місце – Марія ДАНИЛЬЧЕНКО з соло «Краплина життя».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: