Ансамбль «Енергія» з Ромен здобув низку перемог на міжнародному фестивалі «ProFest» у Києві
Поділитися в
Копіювати посилання
Зразковий аматорський ансамбль танцю «Енергія» Роменського міського Будинку культури та колектив-супутник під керівництвом Людмили Яременко успішно виступили на Міжнародному конкурсі-фестивалі творчості «ProFest», який відбувся у столиці України.
Колектив та його учасниці вибороли низку перших місць у різних номінаціях. Зокрема, перемогу здобула танцювальна композиція «Зозуля».
Також І місця отримали:
🔸 Євгенія Грудницька — за соло «Поклик бурі»;
🔸 Євгенія Салівон — за соло «Звір»;
🔸 Валерія Швидко — за соло «Втеча крізь ілюзію»;
🔸 Єва Гусейнова — за соло «В лабіринті думок» та «Космос під шкірою».
Виступи роменських танцівників вкотре продемонстрували високий рівень підготовки та майстерності творчих колективів громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: