Антисанітарні умови проживання дітей: в Липоводолинській громаді пройшов рейд «Сім’я і діти» + ФОТО

Безпека, Діти 12:05, 27.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під час рейду «Сім’я і діти» на території Лучанського, Русанівського старостинських округів та Липової Долини виявлено родину, в якій діти перебувають в складних життєвих обставинах. Там батьки ухиляються від належного виконання своїх батьківських обов’язків. У будинку зафіксовані антисанітарні умови проживання та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електромережі.

В інших родинах, яким було надано випробувальний термін для виправлення ситуації, комісія зафіксували значні покращення та усунення недоліків щодо умов проживання та виховання дітей в їх родинах. Прийнято рішення надати дозвіл на повернення їх дітей з спеціальних навчальних закладів в родини на період літніх канікул.

З родинами проведена профілактична бесіди щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків та недопущення зловживання алкогольними напоями та запобігання насильства над дітьми.

За підсумками перевірки складені акти обстеження умов проживання, акти оцінки потреб сімей вказаних категорій, після чого прийнято рішення притягнути законного представника до адміністративної відповідальності за ухиляння від належного виконання своїх батьківських обов’язків стосовно 1-малолітньої дитини та 1 родину попередити за невиконання своїх батьківських обов’язків стосовно 2-х малолітніх дітей.

За повідомленням Липоводолинської селищної ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору