АТ «Сумигаз» нагадує споживачам, де знайти свій персональний «газовий» код

ЖКГ, Споживач 16:15, 23.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

ЕІС-код – спосіб ідентифікації споживача в газотранспортній системі та частина євроінтеграційних процесів України. Одне з важливих завдань цього коду – спрощувати процес зміни постачальника газу. За допомогою ЕІС-коду споживача постачальник газу подає запит у відповідну інформаційну електронну систему та закріплює клієнта у своєму реєстрі.

З 1 травня 2022 року побутові споживачі газу в Сумській області отримують газ від “постачальника останньої надії”. Для ідентифікації свого постачальника потрібно знати ЕІС-код. Він розміщений у платіжці за розподіл газу від АТ «Сумигаз» та в особистому кабінеті на сайті https://104.ua/ua/.

Користувачам, зареєстрованим в особистому кабінеті, потрібно в розділі “Інформація” навпроти ЕІС-коду обрати функцію “Показати”. Незареєстровані клієнти можуть пройти просту процедуру реєстрації на сайті та отримати доступ до даних. Як наголошують в АТ «Сумигаз», особистий кабінет – це зручна можливість сплатити рахунки за розподіл газу, передати показання лічильника та відстежити інформацію по споживанню газу.

Як виглядає ЕІС-код? Це 16-значний код, який містить комбінацію цифр і букв. Він дозволяє ідентифікувати регіон, де обслуговується споживач, та підприємства, які надають послуги з розподілу та постачання газу. Споживачам Сумщини його присвоює АТ «Сумигаз» при приєднанні до газорозподільної мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору