Азовське море: по курортному Приморську створили віртуальну екскурсію, зняту з повітря + ФОТО

Туризм 20:59, 27.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відомий азовський курорт з’явився на просторах інтернету в форматі віртуальної онлайн-екскурсії. Для створення унікального 3D-туру по Приморську зйомка проводилася прямо з повітря, що дозволило показати загальні панорами місцевості і візуалізувати різні райони курорту, повідомляє Еспресо з посиланням на місцеве видання «Старий Азов».

Приморськ досить популярний серед багатьох відпочивальників, але часто він залишається в тіні більш розкручених сусідніх рекреацій – Кирилівки і Бердянська, які випереджають його за популярністю завдяки розвиненій курортній інфраструктурі і наявності великих розважальних об’єктів. У той же час саме відсутність шуму і курортної метушні перетворюють Приморськ в одне із кращих місць на узбережжі для любителів спокійного, усамітненого відпочинку і відпочивальників із дітьми.

Тепер побачити всі переваги місцевості, її унікальні пляжі, розташовані за лінією лиманів, особливості узбережжя в різних районах, мальовничі локації на Обіточній косі і зазирнути в різні куточки курорту можна за допомогою віртуальної екскурсії. Онлайн-подорож створено інформаційним проєктом Приморськ.UA в форматі 3D-туру, який дозволяє легко переміщатися між локаціями і самостійно управляти прогулянкою.

Віртуальний тур по Приморську складається з дев’яти 3D панорам, знятих з висоти від 5 до 500 м над рівнем моря. Для його створення використовувалася багатокадрова зйомка з роздільною здатністю в 240 мегапікселів, яка дозволила відобразити загальні плани курорту на тлі Азовського моря і прилеглих населених пунктів, а також детально показати пляжі і відомі місця регіону.

Новий 3D-тур по Приморську можна переглянути за посиланням:

http://primorsk.ua/3d/

Всього онлайн-подорож включає 9 сферичних панорам, які показують місцевість в таких районах: центральний міський пляж, курортний район «Ясна Поляна», вид на вітряки Приморської ВЕС, панорама міської частини, пляж і море в районі бази відпочинку «Аркадія GOLD», вид на комплекс для відпочинку «Grand Family», пляж біля основи Обіточної коси і сама коса з солоними озерами і дикими пляжами.

За допомогою даних панорам можна детально розглянути місцевість, побачити пляжі і особливості проходу на них, дізнатися про варіанти розміщення в Приморську, про природу Обіточної коси і отримати загальне уявлення про те, що являє собою курорт.

Нагадаємо, що Приморськ – це курортне місто на півдні Запорізької області, орієнтоване на тихий пляжний відпочинок на Азовському морі. Головну цінність для туристів складають його широкі піщані пляжі і тепле море з пологим дном. Місцеві пляжі тягнутися довгою смугою, плавно перетікаючи в Обіточну косу на заході. Більшість пляжів на курорті відокремлені від забудови низкою мілких лиманів, через які перекинуті пішохідні містки.

Раніше подібна 3D-екскурсія по Урзуф була опублікована на сайті проєкту Urzuf.COM.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору