Багатодітній родині Мельників із Овлашів «НАШ КРАЙ-Сумщина» подарував ноутбук + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Зважаючи на сучасний інформаційний ритм життя, наявність гаджета: чи то телефона, чи планшета, чи ноутбука – не розкіш, а просто необхідність. І це стосується не тільки дорослих, а й дітей, особливо тих, які вже навчаються у школі. Адже нині у шкільній програмі багато завдань виконуються саме завдяки наявності будь-якого гаджета та доступу до інтернету. І ще особливо гостро постає питання, коли діти йдуть на дистанційне навчання. Адже, вдома дитині просто конче необхідно мати гаджет для зв’язку з учителем.

Проте, не всі родини можуть забезпечити своїх чад необхідним обладнанням. Як от родина Олени та Сергія Мельників із Овлашів. Вони виховують сімох діток: старшому сину 20 років – вже працює, а наймолодшим дівчаткам-двійняткам лише по 2,5 рочки.

У родині є старенький комп’ютер, але всі школярі сім’ї буквально стоять в черзі, щоб ним скористатися. Хлопчики-школярики кажуть, що люблять ходити до школи, вивчати математику, а особливо подобається трудове навчання. Старшокласниця Люда говорить, коли було дистанційне навчання, то той єдиний комп’ютер просто не могли поділити у великій родині. Всім же треба було вийти на зв’язок з учителем.

Тому мама Олена звернулася за допомогою до депутата Роменської міської ради  від партії «НАШ КРАЙ» Світлани Стеценко, аби в родині з’явився ще хоч один гаджет. І вже сьогодні, 21 жовтня, до родини завітали гості із Сум з новеньким ноутбуком та солодощами.

«Ми дуже раді допомогти родині, яка виховує аж семеро дітей. Думаю, що цей подарунок від громадської організації «НАШ КРАЙ-Сумщина» стане в пригоді старшим школярам на випадок дистанційного навчання. Адже зараз перед нами сьогодення ставить нові виклики і ми маємо їх приймати – повинні допомагати батькам забезпечити нормальний освітній процес для дітей», – говорить голова фракції партії “НАШ КРАЙ” в Сумській обласній раді Євген Южаков.

Діти, коли побачили на порозі незнайомих людей, спочатку спантеличилися, а потім почали розглядати новенький ноутбук та розбирати солодощі. «Закріпили» гаджет в родині за старшокласницею Людою, яка пообіцяла, що тепер буде навчатися ще краще.

«Я не могла відмовити у цьому проханні. Адже розумію, що в родині, де треба щодня думати, чим нагодувати, у що вдягти  дітей, дуже важко зібрати кошти на дорогий гаджет, – говорить Світлана Стеценко. – Тому завдяки нашим зусиллям, старанням старости Олени Зварич та допомозі громадської організації «НАШ КРАЙ-Сумщина» тепер діти забезпечені сучасним гаджетом і матимуть змогу краще навчатися».

Мама Олена щиро дякувала за подарунок.

Отож, на останок гості зробили пам’ятне фото зі школяриком, який так щиро радів подарунку, що просто не випускав його з рук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору