Беївчани висадили понад 200 шт фруктових та 120 хвойних саджанців + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі Беєвого посадили 200шт фруктових саджанців яблуні, груші, вишні, кущів смородини, а також 120 хвойних дерев туї смаральд, ялини, липи.
У старостинському окрузі проходить активна робота з прибирання й озеленення території старостинського округа, повідомляє староста Анатолій Гусак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: