Безоплатне харчування школярів у Ромнах продовжать до кінця 2026 року
Поділитися в
Копіювати посилання
Роменська міська рада на 104-й сесії прийняла державну субвенцію, яка дозволяє продовжити період безоплатного харчування учнів закладів загальної середньої освіти громади до 31 грудня 2026 року.
Відповідне рішення спрямоване на соціальну підтримку родин та забезпечення належних умов перебування дітей у закладах освіти.
Інформація з сайту Роменської міської ради.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: