Біатлоніст Любомир Кобзаренко виборов дві золоті медалі на Львівщині + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
З 25 лютого по 02 березня в с. Яворів Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР. У змаганнях взяло участь понад 300 спортсменів з усієї України.
Спортсмени комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа ім. П Калнишевського» Роменської міської ради Сумської області» вдало виступили на чемпіонаті.
У віковій групі молодші юнаки 2010–2012 р. н. в спринті на дистанції 6 км та в індивідуальній гонці на дистанції 10 км золоті медалі виборов Любомир КОБЗАРЕНКО (Великобубнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області).
У змішаній естафеті команда Роменської ДЮСШ ім. П Калнишевського РМР у складі: Катерини КОБЕЦЬ (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Роменської міської ради Сумської області), Дар’ї і Михайла МИСЮР (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області), Любомира КОБЗАРЕНКА (Великобубнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області) посіла 5 місце.

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. П Калнишевського РМР Олександр КАСЬЯН, Олексій САВЧЕНКО, Сергій МАТВІЄНКО.
За повідомленням сайту Роменської міської ради
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: