Більшість громад Роменського району матимуть своїх копів

 Поділитися

Поділитися в

З 9 вересня відкрито подачу онлайн-анкет на участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади» для кандидатів із числа поліцейських.

Участь у цьому проекті беруть і громади Роменщини. Зокрема, Андріяшівська, Вільшанська, Липоводолинська, Недригайлівська, Роменська, Синівська та Хмелівська громади.

Голова Роменської міської ради Олег Стогній підтвердив, що громада підписала Меморандум про співпрацю та партнерство з Головним управлінням Національної поліції в Сумській області.

«Мною, як керівником громади, було підписано дану угоду. Це дало старт новому ініціативному кроку Національної поліції України – «Поліцейський офіцер громади», що є тісною взаємодією поліцейського та МТ громади. Відтепер завдяки спільним діям фахівців проєкту та працівників поліції жодна людина не залишиться сам на сам з проблемами, бо це створення безпечного середовища, де поліцейський офіцер – це частина громади», – повідомив мер.

Анкети вже доступні за посиланням https://otg-officer.police.gov.ua/.

Прийом заявок триватиме до 17 вересня. У конкурсі можуть взяти участь співробітники поліції з досвідом роботи не менше ніж півтора року, вищою освітою та при наявності водійського посвідчення.

Інформацію про основні вимоги, що висуваються до кандидата, а також відповіді на актуальні питання та етапи конкурсу можна отримати на сайті Національної поліції за посиланням https://bit.ly/3sTRofE

За повідомленням відділу комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору