Більшість роменців вакцинуються, щоб ходити в магазини та користуватися громадським транспортом  

COVID-19, Влада, Громада 11:09, 3.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Така думка прозвучала на нараді у Роменській міській раді, коли обговорювалося питання поширення коронавірусної інфекції в громаді та вакцинацію проти COVID-19.

Зокрема, директор КНП «ЦПМСД м. Ромни» РМР Світлана Швайка повідомила, що за попередній тиждень отримано 170 підтверджень захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. А за попередні два дні – 208.

Лікарка наголосила, що перебіг хвороби є важким. Це стосується і молодих людей.

Вона нагадала, що центр масової вакцинації населення працює в приміщенні Роменського міського Будинку культури, де в наявності лише вакцина AstraZeneca. Проте найближчим часом буде завезено 1150 доз вакцини Pfizer.

«Другою дозою вакциновано близько 12 000 мешканців громади; активність населення щодо вакцинації значно зросла, але цьому більш за все сприяло не усвідомлення небезпеки захворіти, а введенні протиепідеміологічні обмеження щодо міжобласного сполучення, відвідування магазинів тощо», – йдеться у повідомленні Роменської міської ради.

Також Світлана Швайка наголосила, що персонал центру вкрай виснажений і працює на межі можливостей.

Станом на 2 листопада на стаціонарному лікуванні перебуває 103 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, з них 5 осіб – у реанімаційному відділенні; смертність таких хворих становить 23%, поінформувала головний лікар КНП «Роменська центральна районна лікарня» РМР Валентина Гунькова.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору