Благодійність: чотирирічний Денис Пузань потребує реабілітації  

 Поділитися

Поділитися в

Кількість діагнозів, котрим протистоїть наш маленький підопічний Денис Пузань, вражає, пишуть на сторінці Біржа Благодійності «Добродій».

Він має ваду розвитку кори головного мозку, епілептичну енцефалопатію, проблеми з зором, аномалію опорно-рухового апарату всього тіла, слабкість суглобів, гіпотонію, труднощі з годуванням і метаболізмом, затримку росту, недобір ваги.

У тримісячному віці малюку діагностували ішемічне ураження ЦНС і нейро-м’язовий синдром. Денис майже не рухався, не міг самостійно їсти, постійно спав. Коли хлопчику було 2,5 роки, лабораторні дослідження у США виявили у дитини орфанний синдром Чу-Токіта-Такенучі-Кім, викликаний генетичною мутацією.

Не дивлячись на невтішні прогнози, батьки не полишали надій. Невтомна праця, регулярні реабілітаційні заходи сприяли позитивним зрушенням. У Дениса покращився тонус м’язів та дрібна моторика.

Зараз Денис має продовжувати працювати над покращенням координації рухів та концентрації уваги.

Щоб здобути нові навички, Денис потребує курсів реабілітації, котрі не можна пропускати задля закріплення результату. Будь ласка, допоможіть родині оплатити планові заняття вже цього жовтня!

Підтримайте Дениса Пузаня на нашому сайті за посиланням https://248.dp.ua/projects/1252#pay

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору