Братик і сестричка Ілля та Аня знайшли собі нову родину

 Поділитися

Поділитися в

У дитячому будинку сімейного типу Мангліязових з Липоводолинщини з’явилося ще двоє вихованців. Це братик і сестричка Аня та Ілля.  

Так склалося, що Аня та Ілля з раннього дитинства були відібрані з родини матері, де існувала реальна загроза життю та здоров’ю дітей. Вони проживали у КЗСОР «Глинська спеціальна школа». Весь час перебування в державному закладі діти мріяли про сімейне оточення і про справжню родину.

«Мабуть, таким діткам посміхається фортуна і нарешті Аня (11 років) та Іллюша (8 років) дочекалися на момент влаштування їх у велику родину, в якій проживає 5 дітей-вихованців зі статусом дітей, позбавлених батьківського піклування. Тепер в родині буде виховуватися 7 дітей, позбавлених батьківського виховання», – повідомляють на сайті Липоводолинської громади.

Довідка

Загалом у громаді функціонує 3 прийомні родини, у яких виховується 7 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 3 дитячі будинки сімейного типу, в яких проживає 22 дітей-вихованців. З них: 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також, під опікою та піклуванням громадян Липоводолинської селищної територіальної громади перебуває 11 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору