Бути пайовиком «МХП-Урожайна країна» – це про стабільність, чесність та довіру + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Головні партнери для ТОВ «МХП-Урожайна країна» – це орендодавці, а тому підприємство реалізує різноманітні проєкти та соціальні програми, спрямовані на підтримку, допомогу та покращення їх життя. На сьогодні по підприємству налічується близько 8 000 пайовиків. Працівники відділу земельних та майнових відносин товариства всіляко комунікують з ними, регулярно організовують виїзні зустрічі, роз’яснюють всі питання щодо виплати орендної плати та моніторять проблеми, які найбільше турбують жителів громад Сумського та Роменського районів Сумської області, де провадить свою господарську діяльність підприємство.

Вже давно є пайовиком «Урожайної країни» Надія Василенко.

 Четвертий рік поспіль Надія Олексіївна отримує комплекти насіння. Цьогоріч до набору входять буряк, редис, петрушка, кабачок, морква, огірок та синьо-жовті айстри

Паї, що знаходяться в селі Сміле Роменського району, вона отримала в спадщину від своєї матері й цілком задоволена діяльністю підприємства.

– Раніше отримувала кошти за оренду земельного паю готівкою, тепер всі розрахунки відбуваються на карту. Це дійсно зручно. А ще виплати приходять вчасно і без затримки. Дуже добре знаю про діяльність Фонду «МХП-Громаді». У співпраці з «Урожайною країною» Фонд реалізує різноманітні проєкти для пайовиків. От нещодавно, наприклад, отримала комплект насіння у межах акції «Посій насіння з МХП». Згодом вже і кришки для консервування будуть. Деякі скажуть, що це дрібниці. Але я скажу, що саме з таких дрібниць і складається довіра в стосунках між орендарем та орендодавцем.

Щорічно вітають діток на День знань та новорічно-різдвяні свята в тих громадах, де підприємство обробляє свої землі. Також надають допомогу на лікування тяжкохворих пайовиків.

– Минулого року, в лютому, – розповідає Надія, – коли всі українці були шоковані повномасштабним наступом росії на територію України, «Урожайна країна» підтримала своїх пайовиків. У той час як ворожі танки їздили Сумською областю, працівники підприємства роздавали курятину, допомагаючи людям в скрутну хвилину. Адже всі пам’ятають, що тоді магазини не працювали та придбати навіть хліба було ще тим марафоном.

Зовсім нещодавно здала в оренду землю в селі Хмелів сім’я Ігнатенків – Світлана та Олег.

Впевненість у завтрашньому дні та безхмарне майбутнє – це можливість спокійно працювати, жити, виховувати дітей

Олег є працівником підприємства. Знає про його діяльність зсередини. Вирішили стали пайовиками. І не прогадали. Нещодавно в подружжя народилося немовля. А для молодих сімей діє програма «Лелека». При народженні дитини пайовик отримує не лише численні щирі вітання, а й грошову допомогу. А це неабияка підтримка для родин у період воєнного стану.

– Зважаючи на складну економічну ситуацію в країні, в першу чергу треба думати про своє майбутнє та майбутнє дитини, – говорить Світлана, – а здавати землю в оренду – це щорічний додатковий прибуток та стабільність надходжень, впевненість у завтрашньому дні.

– Працюючи в «Урожайній країні», з власного досвіду знаю про діяльність Фонду «МХП-Громаді», – розповідає Олег. – Дитячі майданчики, придбання комп’ютерної техніки, ремонти навчальних закладів, ФАПів, водопроводів, мостів. А зараз – ще допомога військовим. Все це робить підприємство разом з Фондом у населених пунктах, де працює та обробляє землі. Величезні здобутки демонструє і саме товариство, що є одним з агролідерів на Сумщині. Вчасно виплачує заробітну плату, є сумлінним платником податків та щороку поповнює місцеві бюджети мільйонами гривень. Постійне оновлення техніки, застосування інноваційних технологій, турбота про працівників – те, що бачать та відчувають люди.

Підтримка та допомога, співпраця та комунікація – це й означає бути пайовиком «МХП-Урожайна країна», – підсумовують Світлана та Олег.

Довірила свої землі ще з самого початку створення «Урожайної країни», а це у 2010 році, пайовиця із села Річки Сумського району – 79-річна Ганна Іванівна Ярута.

Ганна Іванівна вдячна за якісне насіння, а ще нахвалює працівників підприємства, які завжди вчасно та оперативно інформують про події, які стосуються пайовиків

І дня не пошкодувала, що здала свої паї саме «Урожайній країні», – розповідає жінка. – Адже, окрім коштів за пай, можна розраховувати й на додаткову підтримку від благодійного фонду. Ганна Іванівна дякує йому за щорічну видачу кришок та насіння.

– Без жодного сумніву продовжила договір оренди, – говорить пані Ганна. Чому? Бо тут працює гарний колектив, якому довіряю. Працівники земельного відділу та фахівці Фонду завжди «на телефоні». Розкажуть, пояснять, підтримають, та й просто інколи провідають, запитають «як справи». Людяність, щирість та доброта – це дуже важливо.

Попри щоденні обстріли з боку кордону росії, в Сумському районі успішно діє виробничий підрозділ Суми ТОВ «МХП-Урожайна країна», обробляючи землю та забезпечуючи продовольством країну.

Окрім того, підприємство завжди допомагає селам, фінансово підтримує школи та амбулаторії. А нещодавно, після масованого обстрілу росією села Річки та інших сіл Білопільської громади, «МХП-Урожайна країна» разом з Фондом «МХП-Громаді» одні з перших відгукнулися на допомогу та сприяють у відбудові пошкоджених будівель.

– Тут стабільність, чесніть та прозорість. Я, як пайовик, всім задоволена. Нарікань з мого боку ніколи не було, – наголошує Ганна Ярута. – Бажаю підприємству подальшого розвитку та нехай побільше добрих справ роблять для людей. А ще миру всім та добробуту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору