Чемпіон світу з метання спису Сергій Гаврась змушений тренуватися на асфальті перед міською радою, кидаючи замість списа – мітлу

Акція, Спорт 13:47, 19.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

У соцмережі з’явилося відео того, як Майстер спорту міжнародного класу з метання спису, чемпіон і призер Світу, Європи, Олімпійських ігор серед ветеранів Сергій Гаврась тренується в самому центрі міста. Не на стадіоні, а на асфальті, а замість списа – кидає мітлу.

Під відео текст: «Сергій Гаврась позбавлений можливості тренуватися і готуватися до міжнародних змагань на міському стадіоні за місцем проживання в Ромнах Сумської області. Місцеві чинуші у владі здійснюють політичну, психологічну і фізичну цькування Сергія Петровича Гавриїла – видатного спортсмена не тільки України, а й усього світу. Вони отримують садистське задоволення в своїй примітивно-нацистської злобі, не пускаючи його на стадіон. На жаль, і новообрана Роменська влада йде на поводу у негідників і не вирішує питання як допомоги видатному спортсмену, так і створення необхідних умов для тренувань з метання списа на стадіоні. Сергій змушений тренуватися на асфальті, перед рай і міськвиконкомом, кидаючи … мітлу. Чи почують заклик Гавриїла до справедливості, здорового способу життя молоді місцева влада, міністр спорту і Президент Зеленський, – час покаже. Чемпіон їм все наочно пояснив».

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору