Через додаткові спецграфіки від НЕК «Укренерго» водозабір у Ромнах працює від генераторів: містян просять економити воду
Поділитися в
Копіювати посилання
КП «Міськводоканал» РМР інформує абонентів, що у зв’язку із введенням НЕК «Укренерго» додаткових спеціальних графіків аварійних відключень (спецГАВ) на Сумщині роботу водозабору переведено на резервні джерела живлення — генератори.
У підприємстві просять мешканців із розумінням поставитися до ситуації та використовувати воду раціонально — лише для найнеобхідніших потреб.
Про відновлення роботи у штатному режимі буде повідомлено додатково.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: