Через додаткові спецграфіки від НЕК «Укренерго» водозабір у Ромнах працює від генераторів: містян просять економити воду

ЖКГ 17:06, 22.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

КП «Міськводоканал» РМР інформує абонентів, що у зв’язку із введенням НЕК «Укренерго» додаткових спеціальних графіків аварійних відключень (спецГАВ) на Сумщині роботу водозабору переведено на резервні джерела живлення — генератори.

У підприємстві просять мешканців із розумінням поставитися до ситуації та використовувати воду раціонально — лише для найнеобхідніших потреб.

Про відновлення роботи у штатному режимі буде повідомлено додатково.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору