Через порив мережі у Ромнах немає води
Поділитися в
Копіювати посилання
У зв’язку з поривом на центральній водопровідній мережі по бульвару Європейський сьогодні не буде централізованого водопостачання по місту.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення аварійно-відновлювальних робіт, повідомляє КП “Міськводоканал” РМР”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: