Через знеструмлення водозабору КП «Міськводоканал» РМР працює на генераторах

ЖКГ 14:23, 19.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з відсутністю електропостачання водозабір КП «Міськводоканал» РМР, який є об’єктом критичної інфраструктури, був знеструмлений. Із 11:00 год роботу підприємства переведено на резервні джерела живлення — генератори.

Мешканців громади просять із розумінням поставитися до ситуації, раціонально використовувати воду лише для найнеобхідніших потреб та, за можливості, зробити мінімальний запас питної води.

Про відновлення електропостачання та повернення до звичного режиму роботи буде повідомлено додатково.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору