Чергова партія техніки та обладнання від Роменської громади вже на фронті + ФОТО

Армія, Війна, Влада 15:23, 16.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Захисники з 58-мої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, які воюють на Донецькому напрямку в районі н.п. Покровськ, отримали 3 тепловізійні приціли, 2 супутникові модеми Starlink, 2 зарядні станції Jackery explorner, 5 зенітних прожекторів.

Обладнання закуплене за кошти Роменської міської ради.

Передачу для військових відвезли голова Роменської міської ради Олег Стогній та депутати: Євген Лузан, Тетяна Юрченко, Світлана Стеценко, Володимир Роздобудько, повідомляє Олег Стогній.

Також військовим передали зворушливі листи з побажаннями та дитячі малюнки, як символ подяки та оберіг.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору