Чому депутати тільки частково підтримали петицію про перейменування бульвару московського?

 Поділитися

Поділитися в

На минулій сесії депутати підтримали петицію щодо перейменування бульвару московський на бульвар Героїв Роменщини, тільки в частині зміни його назви. Тобто – згодні перейменовувати, але над назвою ще треба подумати. А назву «Героїв Роменщини» – дати якійсь іншій вулиці міста.

З цього приводу на сесії Роменської міської ради висловився завідувач сектору музею Петра Калнишевського Ігор Дубенко: «До цього рішення треба підходити не так, що ось є така думка, ось є петиція – вона набрала скільки то голосів.   По-перше, треба, щоб лікували людей лікарі, а не загал, тих, хто лікується в лікарні. Для цього збираються фахівці, створюють консиліум, приймають рішення і приймають на себе відповідальність… Але давати просто назву вулиці… Треба знати витоки, чому ця вулиця має таку назву, хто їй надав таку назву, яка історія вулиці і, що вона несе, яке сенсове наповнення цієї вулиці. Обґрунтування має бути зроблене фахівцями… А рішення приймати вам», – вважає він.

Нагадаємо петицію щодо перейменування бульвару московський на бульвар Героїв Роменщини, яка набрала необхідну кількість голосів, подала Катя Капустіна.

За назву «Героїв Роменщини» проголосувало більшість користувачів соцмережі, яке було проведено ще 3 квітня 2022 року.

«Ми маємо знати всю історію і виважено підходити до цього питання: не так, як по зову серця – емоційно, а ґрунтовно. Існує комісія, яка займається цим питанням. Я запрошення на засідання цієї комісії не отримував, але заяву написав. І вже приймається таке рішення – тільки тому, що в якійсь соцмережі було проведено опитування. Були якісь певні норми, але на емоційному рівні», – наголосив він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору