Чотирьом роменцям присвоїли звання «Почесний громадянин міста Ромни»

Влада, Дата 13:06, 8.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Такої відзнаки удостоїлися Андрєєв Василь Іванович (посмертно), колишній директор Роменської взуттєвої фабрики № 5, учасник Великої Вітчизняної війни за особливі заслуги перед містом; Біляєв Сергій Васильович, начальник Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій за особливі заслуги перед містом; Давидов Іван Тимофійович, колишній головний інженер БМУ «Ромнипромбуд»; Помаран Павло Іванович, директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» за особливі заслуги перед містом.

Нагадаємо, що це питання з цими ж кандидатурами вже розглядали на минулій сесії. Тоді депутати не дійшли згоди, чи достатньо зробили ці люди для розвитку міста, аби отримувати таке звання.

Сьогодні також була дискусія. Зокрема, депутат Дмитро Менько запропонував голосувати за присвоєння звання Почесного громадянина м. Ромни по кожному кандидату окремо. Проте, депутати не підтримали його ініціативу і голосували «пакетом».

Отож, за присвоєння звання «Почесний громадянин м. Ромни» чотирьом роменцям «За» проголосували 25 депутатів та ще 7 – утрималося.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору