Чотирилапі рятувальники ДСНС привітали українців із Новим роком

Дата 20:47, 1.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Чотирилапі рятувальники Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Суми» ДСНС України також долучилися до святкових привітань.

Тото та його подружка Тера — справжня святкова команда безпеки, яка щодня допомагає рятувальникам у найскладніших умовах. Навіть у святкові дні пухнасті помічники залишаються на службі, демонструючи відданість і професіоналізм.

З нагоди Нового року чотирилапі рятувальники бажають усім українцям менше тривог, більше радості й тепла, мирного неба та якомога більше щасливих моментів у 2026 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору