Чотирилапі рятувальники ДСНС привітали українців із Новим роком
Поділитися в
Копіювати посилання
Чотирилапі рятувальники Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Суми» ДСНС України також долучилися до святкових привітань.
Тото та його подружка Тера — справжня святкова команда безпеки, яка щодня допомагає рятувальникам у найскладніших умовах. Навіть у святкові дні пухнасті помічники залишаються на службі, демонструючи відданість і професіоналізм.
З нагоди Нового року чотирилапі рятувальники бажають усім українцям менше тривог, більше радості й тепла, мирного неба та якомога більше щасливих моментів у 2026 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: