Чи побудують в Ромнах майданчик для вигулу собак?

 Поділитися

Поділитися в

«Майданчики для вигулу собак є невід’ємною частиною розвинених міст. А через відсутність таких місць у Ромнах, собак вигулюють в неналежних місцях – парках, стадіонах і т.д. Відповідно через це часто відбуваються конфлікти між власниками собак та, на приклад, відвідувачами парку чи стадіону», – такими словами розпочинається запит депутата Роменської міської ради Якова Зубана, який був спрямований на розгляд сесії міськради.

Народний обранець зазначає, що братам нашим меншим необхідні теж певні умови та комфорт. Адже їм треба рухатися, бігати, тобто вигулюватися. Саме тому деякі власники відпускають своїх улюбленців з повідка і без намордників у місцях громадського відпочинку. У результаті – складається небезпечна ситуація – як для жителів, так і для самих собак.

Депутат вважає, що створення майданчика для вигулу собак спонукатиме власників собак до підвищенні культури вигулу чотирилапих, до посилення рівня соціальної відповідальності та зменшення конфліктів на цьому фоні.

Яків Зубан просить розглянути можливість виділення місця для побудови майданчика для вигулу собак у парку культури та відпочинку.

Депутати підтримали запит і спрямували на розгляд заступників мера.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору