Чи знайдуть у Роменській громаді 7 мільйонів на будівництво нового приміщення для швидкої?

 Поділитися

Поділитися в

Ми вже повідомляли, що у Ромнах хочуть побудувати нове двоповерхове приміщення для швидкої допомоги на території КНП «Роменська центральна районна лікарня». Сьогодні, 25 серпня, на сесії Роменської міської ради голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко повідомив, що буквально через 2 тижні буде готовий проект будівництва цього приміщення.

«З держбюджету вже готові дати 10 млн грн, які зайдуть в Роменську громаду. Загальна сума проекту – 20 мільйонів гривень», – повідомив Денис Ващенко.

І додав, що на нараді з головами Роменської, Андріяшівської та Хмелівської громад, цей проект був підтриманий. Але треба ще знайти 10 мільйонів гривень, тобто такою має бути частка цих трьох громад, які обслуговуються швидкою допомогою.

Також очільник району наголосив, що зараз працівники швидкої не мають комфортних умов для праці, а 5 нових карет швидкої – просто ржавіють піж відкритим небом. У новому приміщенні, яке хочуть побудувати, передбачаються бокси для автомобілів та комфортне побутове приміщення для роботи працівників центру. Тому Денис Ващенко звернувся до депутатів Роменської громади за сприянням у віднаходженні грошей на нове приміщення.

Голова Роменської міської ради Олег Стогній уточнив, що частка фінансування від Роменської громади складає не 10 мільйонів, а близько 7 мільйонів. Адже, у цій «долі» ще й Андріяшівська та Хмелівська громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору