COVID-19: у 35-ти громадах вщухає, а в Коровинській та Вільшанській – зростає

 Поділитися

Поділитися в

Як доповів головний санітарний лікар області Володимир Збаражський, за останній тиждень за рівнем захворюваності на COVID-19 Сумщина покращила результат і спустилася із 8 на 13 місце. Зниження рівня захворюваності фіксується у 35 громадах, проте у 17 – він зріз. Найбільш ураженими коронавірусною інфекцією наразі є Бездрицька, Вільшанська, Лебединська, Коровинська та Боромлянська громади.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко підкреслив, що ситуація із захворюванням на COVID-19 залишається напруженою, проте відмічається постійна тенденція до її стабілізації. Основні індикаторні показники повільно, але стало знижуються. Рівень захворюваності на Сумщині щодня зменшується, хоч і перевищує норму.

За останній тиждень на COVID-19 захворіло 2510 (проти 3100 за попередній тиждень), 130 осіб, на жаль, померло. За останню добу офіційно підтверджений діагноз COVID-19 у 58 осіб. Госпіталізовано 48 хворих, завантаженість ліжкового фонду складає 54%.

Наразі продовжує хворіти 11041 особа. 1263 пацієнтів лікуються стаціонарно, в тому числі 50 хворих знаходяться на апараті ШВЛ. 9778 отримують лікування амбулаторно.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору