Де жителі Роменської громади можуть пройти мамографію?

 Поділитися

Поділитися в

Благодійний фонд «Квітна» спільно з зірками шоу-бізнесу, спорту та бізнесу ініціював проведення в Україні соціальної кампанії з боротьби з раком молочної залози — «Обіцяй собі берегти себе».

Регулярний самоогляд і щорічне відвідування мамолога допоможуть попередити хворобу або виявити її на ранній стадії. Саме цей меседж і є ключовим у проекті: Сходи до мамолога — збережи життя.

Жителі Роменської міської територіальної громади можуть пройти обстеження на апараті для мамографії в КНП «Роменської ЦРЛ» Роменської міської ради.

«У зв’язку з ремонтними роботами у відділенні невідкладних станів апарат для проходження рентгену та апарат для проходження момографії тимчасово розміщені в одному приміщенні. З метою зменшення скупченості населення під час обстеження адміністрацією  КНП «Роменської ЦРЛ» Роменської міської ради розроблено графік, за яким ви зможете при потребі пройти необхідне обстеження.  Інформацію про години проходження ви зможете дізнатися у свого сімейного лікаря, який направить вас на обстеження», – повідомлють на сайті Роменської міської ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору