День села у Кашпурах відсвяткували з розмахом + ФОТО

Громада, Дата, Село 15:07, 14.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Святкування Днів села у Роменській громаді розтяглося майже на три місяці. Вже осінь, а села все святкують. От нещодавно погожого осіннього дня святкували і в Кашпурах – біля сільського клубу.

Від місцевої влади на гостини завітав заступник Роменського міського голови В’ячеслав Оврамець, заступник начальника відділу культури Яна Мутлаг.

Подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради з нагоди святкування Дня села Кашпури були відзначені:

Марія Підопригора – найстарша жителька села, за самовіддану працю, взірець турботи та терпіння, гідний приклад для молодого покоління;

Тетяна Слобідська – керівник ТОВ «Гранул-Груп», за вагомий внесок у розвиток громади;

Іван Штанько – механізатор ДП «Дослідне господарство «Іскра» Інституту сільського господарства Північного сходу Національної академії аграрних наук України», за вагомий внесок у розвиток громади;

Ганна Багмет – ланкова рільничої бригади ДП «Дослідне господарство «Іскра» Інституту сільського господарства Північного сходу Національної академії аграрних наук України», за вагомий внесок у розвиток громади;

Вітали також Руслана Багмета – наймолодшого жителя села та бажали світлої долі, легкого життєвого шляху;

Дякували подружжю Анатолія та Марії Кулик – за збереження та примноження родинних традицій протягом 50-ти років подружнього життя.

Цікаву та змістовну програму підготували сільські працівники культури спільно з аматорами з сусідніх сіл. Відкрив концертну програму Вокальний ансамбль «Кашпуряночка», Кашпурівського сільського клубу піснею «Ой, село, тут ми народились…».

Програму свята продовжила солістка Кашпурівського сільського клубу Ніна Весела, з піснею «Моя Україна». Свої творчі здібності та любов до рідного села демонстрував вдячним глядачам Петро Калантиренко з авторською піснею «Кашпури – моє село».

Щедрі оплески лунали на адресу сільських трудівників, які своєю працею прославили село. А саме: Слобідська Тетяна Ілїївна, Штанько Іван Іванович, Багмет Ганна Семенівна, Рогинська Олександра Іванівна, Стромиленко Володимир Юхимович та Коваль Галина Василівна. Саме для них та усіх присутніх дарував свій концертний номер Іван Остапенко.

Зі своїм музичним вітанням до чудових господинь, які доглядають за красою села Галини Бузинської, Олени Суходульської, Валентини Майбороди та Тетяни Майбороди, звернувся Юрій Корнух з піснею «Без тебе».

Вдячні глядачі аплодували композиції «Лялька» у виконанні хореографічного колективу «Молодість» Ріпчанського сільського клубу, Аліні Борсай, солістці Кашпурівського сільського клубу, родинному дуету Петра та Валентини Калантиренків. Неперевершені акторські здібності демонстрували Валентина Демченко, завідуюча Кашпурівським сільським клубом з гуморескою. А сценка «Баба Палажка та баба Параска» у виконанні Світлани Ситник та Ніни Веселої викликала сплеск щирих емоцій у місцевих глядачів.

Слова вітання та музичний подарунок отримали захисники України на східних її рубежах. А саме: Кулик Володимир, Різник Олександр, Луцій Руслан, Щерба Володимир та Євтушенко Василь.

А завершилось свято традиційною козацькою кашею, юшкою та іншими частуваннями. Господині вправно видавали смачні страви усім бажаючим. Далеко було чути веселі розваги місцевої дітвори на батутах та надувних гірках.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору