Денис Ващенко: “Допомогу нададуть всім, хто її потребує” + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

За сприяння Сумської обласної військової адміністрації на Роменщину прибув гуманітарний вантаж, повідомляють на сторінці Роменської районної державної адміністрації.
«Робимо все, щоб гуманітарна допомога оперативно дійшла до всіх громадян вразливих категорій Роменщини!»,- відзначив голова Роменської районної військової адміністрації Денис Ващенко.
Роменська районна військова адміністрація організувала передачу до територіальних громада району гуманітарну допомогу її жителям.
У першу чергу продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг та інше отримують найбільш вразливі категорії населення: особи з інвалідністю, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, одинокі матері, люди похилого віку, родини з особами з інвалідністю та опікунські сім’ї.
«У цей важкий для країни час, ми зможемо вистояти і перемогти лише допомагаючи один одному. Також хочу подякувати всім, хто активно долучився в цю роботу і допомагають жителям нашого району»,- зауважила заступник голови Роменської районної військової адміністрації Валентина Назаренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору