Денис Ващенко про безпекову ситуацію, електроенергію та мобільний зв’язок

 Поділитися

Поділитися в

Основні тези голови Роменської військової адміністрації Дениса Ващенка щодо ситуації на Роменщині у різних галузях життєдіяльності.

Електроенергія – ситуація складна, напружена: графіки налаштовані, але часто змінюються. Графік -4/+2 дійсно складний. Але зараз не застосовуються графіки аварійних відключень, коли люди були по 16 годин без світла.

На цей тиждень – ситуація з енергопостачанням може ускладнюватися. «Можуть бути різні ситуації, ми можемо залишитися без світла. Але прошу не панікувати – наші ЗСУ та енергетики роблять все можливе», – говорить Ващенко.

Ситуація на кордонах, за його словами, стабільна. Щодо наступу росіян розганяється багато фейків. Тому закликав довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

Денис Ващенко просить долучитися до збору коштів для нашого батальйону територіальної оборони, який зараз знаходиться на кордонах області. Військові мають потребу в тепловізорах, квадрокптерах

«Я сьогодні оголошую збір. На сввоїй сторінці залишу реквізити роменського фонду, який очолює Артур Свередюк. Цей фонд назбирав вже на 3 автомобілі кошти, на 4-й – ще кошти збираються», – говорить він.

Мобільний зв’язок на території району – велика кількість вишок, які передають сигнал. Тому забезпечити їх всі безперебійним живленням – технічно дуже складно. Але ця робота ведеться. Розробляється система базових вишок, які треба забезпечити генераторами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору