Денис Ващенко про продуктові набори школярам Роменської громади: «… не потрібно шукати зраду в цьому»

 Поділитися

Поділитися в

Днями у соцмережі роменці обговорювали продуктові набори, які роздали учням Роменської громади. Люди зауважували, що набір не зовсім дитячий – вермішель швидкого приготування, горішки, родзинки, квасоля, шоколадний батончик.  А дехто писав, що в них вийшов термін придатності.

Як пояснив голова Роменської РВА Денис Ващенко, ці продуктові набори Роменщина отримала на початку війни від Великобританії. Потім через місяць від початку війни Гуманітарний штаб при Роменській РВА роздавав їх на громади по мірі надходження. Такі набори передавали й військовим, оскільки вони дуже калорійні.

У Роменській громаді такі набори роздали дітям. Денис Ващенко допустив, чому такі набори  роздали саме дітям.

«Ми всі розуміємо, коли діти спускаються в укриття, тривога може бути не 20 хвилин, а й годину і дві, і три. То, щоб діти у такій ситуації мали певний ресурс, могли перекусити. Тому я вважаю, що в принципі гарна ідея», – сказав він.

Щодо термінів придатності, голова РВА пояснив, що розібравшись, зрозумів, що «зацвіли» горішки.

«Можливо, за той час поки йшли вагони, а це ж довго. Вони могли знаходитися в сирому місці. Прошу віднестися з розумінням до цього, не потрібно шукати зраду в цьому. Я думаю, що це було зроблено не спеціально і ніхто нікому не хотів нашкодити», – наголосив він.

Фото одного продукту з набору

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору