Денис Ващенко про реальну ситуацію з COVID-19 на Роменщині: хворих більшає з кожним днем + ВІДЕО
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 19 березня, новопризначений голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко у відео зверненні оприлюднив реальну статистику по коронавірусу в Роменському районі.
«Станом на сьогодні, 19 березня, у Роменському районі 192 активних хворих і щодня йде приріст кількості хворих людей. По Роменському району активно хворих 62 людини і плюс 6 за сьогоднішню добу, по Липовій Долині – 13 активних хворих, по Недригайлову – 33 і плюс 5 за добу. По Ромнах – 109 чоловік плюс 29 за цю добу», – повідомив Денис Ващенко.
З такими словами очільник Роменської РДА звернувся до людей: «Шановні жителі Роменщини, будь-ласка, дотримуйтесь заходів безпеки, збережіть своє здоров’я та здоров’я тих, хто вас оточує, носіть маски, дезінфікуйте руки. Якщо є така можливість, менше виходьте на улицю. Давайте всі разом поборемо цю хворобу, щоб у нас не було зростання. Віднесіться до цього відповідально, бо хвороба дійсно серйозна і важка”.
Також Денис Ващенко пообіцяв, що кожного дня інформуватиме населення про ситуацію з COVID-19 на Роменщині.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: