Денис Ващенко про сигнали тривоги та «диванних» критиків

Війна, Влада, Громада 12:08, 19.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Російські війська змінили тактику бою, вони обстрілюють наші міста з повітря. Тому ми не маємо ігнорувати сигнали тривоги, наголосив голова Роменської військової адміністрації Денис Ващенко.

За його словами, наші громади мали розглянути додаткові точки системи оповіщення. Це можливо тільки за рахунок коштів громад, бо в районному бюджеті цих коштів немає. Тому робота систем оповіщення зараз залежить від  територіальних громад.

Про «диванних» критиків наголосив, що зараз «повилазило» багато людей, які сиділи не зрозуміло де два місяці, а зараз повилазили критикувати Ващенка чи інших людей, що вони робили щось не так.

“Так от в умовах війни кожен із нас був вперше, у відкритому такому бою. Тому реагували, як могли, приймали рішення, дивлячись на ту чи іншу ситуацію. І вважаю, о ці рішення були прийняті правильно. І деякі з них (ці рішення) будуть незмінними і пояснювати це «диванним» критикам не буду», – наголосив Денис Ващенко, додавши, що відповісти може на ці питання на своєму робочому місці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору