Денис Ващенко звернувся до правоохоронних органів щодо подачі тепла в Ромнах

Влада, Громада, ЖКГ 14:06, 1.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

На сесії Роменської міської ради, яка відбулася тиждень тому, Денис Ващенко підняв питання щодо нестабільної подачі тепла у квартири роменців через відключення світла.

Комунальні заклади Ромен, які мають працювати і без світла, і мають подавати тепло в оселі жителів Ромен, нині працюють з перебоями.

Сьогодні у відеозверненні Денис Ващенко говорить, що на сесії Олег Стогній сказав, що «все добре, люди дякують і в квартирах тепло».

Однак, жителі Ромен звертаються до голови Роменської РДА щодо холоду в квартирах і високих платіжок, які ще більші, ніж минулого року.

«Комунальні підприємтсва мають економію зі світла, з газу через відключення електроенергії. Але платіжки, чомусь, не зменшуються, а збільшуються. Тому прошу правоохоронні органи перевірити діяльність влади та комунальних підприємств з цього питання. І навіть ті люди, які мають індивідуальне опалення, почали отримувати платіжки за тепло. Нараховують за опалення підїздів навіть там, де немає батарей та відповідно – опалення», – заявив Денис Ващенко у своєму відеозверненні.

У квартирах холодно, тому люди вмикають електрообігрівачі, дають нагрузку на лінії, горять трасформатори, – додав він.

Депутати Роменської міської ради говорять, що кошти на заправку генераторів можливо виділити з бюджету громади. Але не перекладати ці втрати на людей у платіжках.

Денис Ващенко зазначив, що це його відеозвернення офіційне і спрямоване до поліції, СБУ та Державного бюро розслідувань. Відповідні листи щодо перевірки діяльності міської влади та комунальних підприємст будуть надіслані до цих служб.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору