Дениса Ващенка офіційно представили головою Роменської районної державної адміністрації + ФОТО

Влада 17:33, 25.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 25 березня, голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома вручив Денису Ващенку посвідчення голови Роменської районної адміністрації.

«Сьогодні призначаємо «старого» нового голову. Хоча є таке ніби правило, що потрібно проводити зміни і є точка зору, що треба вводити людину нову. Але Денис Ігоревич за чотири місяці своєї роботи показав непогані результати. Він творча, системна людина, яка вміє працювати. І це було вирішальним. Але питати буду по повній», – сказав голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома.

Новоприначений очільник Роменського району Денис Ващенко подякував Президенту України та голові Сумської обласної державної адміністрації за довіру, яку йому надали.

«Мені приємно, хвилююче і відповідально стояти вдруге за цією трибуною. Зараз на цій посаді моє основне завдання якісно завершити реформу децентралізації та налагодити роботу з громадами. Уже була провелена ефективна робота, з кожним головою ми працюємо, є деякі непорозуміння. Але наше спільне завдання – це розвивати Роменщину та знаходити інвестиції. Я завжди готовий до діалогу та відкритий для всіх жителів району. І Роменський район завжди буде на першому місці», – сказав Денис Ващенко.

Нагадаємо, що до цього Денис Ващенко був очільником тільки Роменського району. А тепер – нового Роменського району, включно з колишнім Недригайлівським та Липоводолинським.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору