Депутату сільради з Конотопщини за колабораціонізм присудили 8,5 тис грн штрафу

Війна, Кримінал, Суд 15:26, 7.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Депутат Новослобідської сільської ради Олександр Міщенко під час окупації Сумської області передав будівлю та майно Юріївської загальноосвітньої школи.

Про це пише 368.media з посиланням на матеріали кримінальної справи за ч.4 ст.111-1 КК.

Встановлено, що в період з 24 лютого по 3 квітня збройними силами росії було окуповано селище Юр’єво Конотопського району. У цей час з метою розміщення штабу окупаційних військ у приміщенні загальноосвітньої школи представники країни-агресора звернулися до депутата Новослобідської сільської ради Олександра Міщенка, який раніше працював учителем у зазначеній школі.

Виконуючи вимоги окупантів, він звернувся до директора школи з вимогою надати у розпорядження окупантів будинок школи, на що отримав рішучу відмову. Надалі він звернувся до сторожа-кочегара, який 1 квітня прибув до будівлі школи та відчинив вхідні двері. З 1 квітня по 3 квітня окупанти використовували школу як військово-адміністративний штаб.

За цим фактом Олександру Міщенку повідомили про підозру у колабораційній діяльності за ч.4 ст.111-1 КК.

Путивльський районний суд Сумської області визнав його винним, призначивши покарання у вигляді штрафу 8,5 тис. гривень з позбавленням права обіймати виборні посади в органах місцевого самоврядування, строком на 10 років.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору