Депутати від партії «Наш край» подарували окрасу для подвір’я Герасимівської школи + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Як свідчить практика, у школі не достатньо організувати тільки якісний освітній процес. Важливо – ще й створити приємну атмосферу, яка й сприяє процесу навчання: і всередині, і в класах, і на самому подвір’ї, яке першим «зустрічає» школярів.

От у Герасимівській школі, яка відкрилася три роки тому, вже на порозі виникає бажання тут навчатися –  і не тільки класичним шкільним предметам, а й духовності, мистецтву та на навіть ландшафтному дизайну. Тут перед школою педагоги своїми силами зробили шикарну клумбу з безліччю декоративних кущів та висадили більше 30 видів квітів. А доріжка у стилі старого міста в’ється поміж кущами троянд, яких тут налічується понад 100 кущів.

«Самі саджали, самі доглядаємо. Дехто саркастично зауважував, що троянди повиривають, та, на щастя, не було таких випадків. Ми створили таку красу, що тут можна проводити навіть весільні фотосесії. Не вистачало тільки нашому квітучому подвір’ю «родзинки» – садових ліхтарів, які б вночі освітлювали цю красу. Тому за допомогою я звернувся до депутата Роменської міської ради від партії «Наш край» Євгенія Рекути. З літа ми почали думати, які ж саме ліхтарі обрати. І вирішили встановлювати не просто декоративні, а ті, що підключаються до мережі, щоб було не тільки красиво, а й справді освітлено», – розповідає директор Герасимівської школи Валерій Чепурко.

До цієї ініціативи долучився і депутат Сумської обласної ради від партії «Наш край» Євген Южаков.

«Приємно допомагати, коли бачиш, що і директор, і педагогічний колектив живуть своєю справою. І турбуються не тільки про освітній процес, а й про те, в якій атмосфері він проходить. Адже навчання – це не тільки високі оцінки учнів, а й уміння прищепити дітям любов до краси, уміння оцінити труд та примножувати прекрасне навколо себе. Думаю, що і навчатися у такій невимушеній, гармонійній атмосфері дітям буде набагато цікавіше і приємніше», – коментує Євген Южаков.

Для встановлення ліхтарів треба копати траншеї та їх до мережі.  Тому вирішили зайнятися монтажем вже по весні.

Євгеній Рекута відзначає, що завжди готові втілювати прекрасні і потрібні ініціативи освітян. Адже педагоги навчають дітей, які творитимуть наше майбутнє. Тому від усіх нас залежить, яким воно буде.

Також додає, що ще багато планів, які б хотілося реалізувати і в цій школі, і в інших освітніх закладах громади. Як депутати, ми постійно шукаємо можливості, щоб їх втілити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору