Держприкордонслужба змінює дислокацію Кадетського корпусу з Сум до Хмельницького

Безпека, Діти, Освіта 11:28, 12.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Рішення про зміну дислокації ліцею на період воєнного стану та з метою убезпечення особового складу прийняте керівництвом Державної прикордонної служби України.

Необхідність тимчасового переміщення ліцею Держприкордонслужби у більш безпечне місце пов’язана через значну близькість ворожих військ та пошкодженням приміщення ліцею.

Міська влада та керівництво вишів міста Хмельницького готові забезпечити умови для проживання та якісного очного навчального процесу ліцеїстів.

Відмітимо, що зранку 24 лютого цього року керівництво ліцею одразу отримало вказівку з Адміністрації Держприкордонслужби убезпечити усіх вихованців ліцею, направивши їх до місць проживання. А військовослужбовці навчального закладу мали перейти під оперативне підпорядкування визначених військових органів. Рішення було цілком виправданим, у перші ж дні повномасштабного вторгнення росії в Україну, навчальний заклад був обстріляний ворожими силами. Це спричинило пошкодження приміщень та несло велику загрозу життю вихованцям і персоналу навчального закладу.

З міркувань безпеки наказ про зміну дислокації було видано після припинення активних бойових дій поблизу Сум.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору