Дітлахам: правила безпечної поведінки на практиці + ФОТО

Діти, ДСНС 16:15, 26.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вже протягом двох тижнів у навчальних закладах Роменщини працюють пришкільні табори. В цей період рятувальники проводять масштабну роботу з дітьми щодо поглиблення знань з правил безпечної поведінки у різних ситуаціях притаманних літньому періоду. Особливу увагу приділяють практичним діям та вмінням діяти у разі виникнення будь-якої критичної та нестандартної ситуацій.

За цей час в гостях у рятувальників побували близько тисячі учнів молодших класів Роменських загальноосвітніх шкіл №1, №2, №5, № 7, №8 та шкіл району. Дітям проводять екскурсію по Центру та навчально-тактичному полігоні, який розміщений в селі Гаї. Юних гостей знайомлять з аварійно-рятувальною технікою та обладнанням. Хлопці й дівчата з цікавістю спостерігають за виїздом автомобіля з рятувального депо, де проходить більш детальне ознайомлення з технікою: дітям розповідають з чого складається і як працює рятувальний автомобіль.

Крім того, під час екскурсії вихованці шкіл на власні очі бачать робочі будні рятувальників, їхні навчальні класи, особливе захоплення викликає у дітей можливість приміряти рятувальний одяг та каски, які захищають рятувальників під час ліквідації різних надзвичайних ситуацій. І як завжди родзинкою зустрічі стає спілкування з чотирилапими рятувальниками. Поряд з цим дітям демонструють як навчають цуценят на початку їх рятувальної кар’єри.

Рятувальники розповідають дітям про правила поведінки в побуті та у різних життєвих ситуаціях, нагадують номери телефонів, за якими слід дзвонити у разі лиха, наводять приклади нещасних випадків, що траплялися з дітьми через необережність та порушення правил особистої безпеки. Особливу увагу співробітники служби порятунку звертають увагу на правила безпечної поведінки у лісі, на водоймах та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Спілкування з рятувальниками — чудова нагода для майбутнього покоління дізнатися якнайбільше про те, як вберегти власне життя від лиха.

МЦШР ДНС України в Сумській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору