Для чого використовують швидкі Недригайлівської ЦРЛ

 Поділитися

Поділитися в

Жителі Недригайлівщини неодноразово мали змогу помітити сучасні машини швидкої допомоги, які їздять околицями громади. Нашою метою є швидке медичне високоякісне обслуговування жителів. Дякуючи закордонним друзям, селищна громада мала змогу отримати автомобілі, які були передані КНП «Недригайлівській лікарні», пишуть на сторінці Недригайлівської селищної ради.

Які ж функції покладені на кожен автомобіль?

Opel Vivaro (2005) використовують для виїзду мобільної паліативної допомоги. Щодня машина здійснює близько 18-20 виїздів, поспішаючи на поміч до хворих. Обслуговуються усі населені пункти Недригайлівської, а також Вільшанської і Коровинської громад.

Volkswagen (2002) призначений для важкохворих громадян, які потребують транспортування в стаціонарне відділення закладу. Також це черговий автомобіль, який використовується для підвозу лікарів з метою надання ургентної медичної допомоги.

Наразі, завдяки підтримці з-за кордону, люди мають змогу отримувати медичну допомогу на більш якісному рівні, адже час прибуття медичної бригади досягає із кожним отриманим оснащенням нового швидкісного щабля, що збільшує ефективність роботи медичних працівників.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору