Для добровольчих батальйонів Роменщини провели навчання + ФОТО

Армія, Безпека, Війна 15:05, 30.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Добровольчі формування територіальних громад Роменщини, отримали сучасне протитанкове озброєння, турнікети та ІПП від командування Оперативно-тактичного угрупування «Суми».

Вчора, 29 липня, чергові заняття для добровольчих підрозділів були проведені в Роменському районі. Традиційні локації з тактичної медицини, саперної справи, тактики ведення бою та обкатки танком, були доповнені показом «важких» зразків озброєння, що є в арсеналі підрозділів територіальної оборони Роменщини.

Спілкуючись з командирами добровольчих формувань, командувач оперативно-тактичного угруповання «Суми» генерал-майор Олександр Нестеренко зазначив, що це базові заняття, метою яких є показати особовому складу підрозділів #ДФТГ напрямки роботи по самовдосконаленню своїх навичок, але відділом бойової підготовки ОТУ «Суми» вже розпочалась робота з підготовки позаштатних гранатометників з числа представників добровольчих формувань.

Отримані підрозділами #ДФТГ сучасні протитанкові гранатомети вже зацікавили бійців добровольчих формувань пройти навчання з практичним виконанням вправ стрільби з РПГ.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору